YUSUF SEYHAN

YUSUF SEYHAN,

KİŞİSEL GELİŞİM VE NLP UZMANI-HIZLI OKUMA SATIŞ EGİTMENİ-YAZAR

1971 Hollanda doğumludur. Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat mezunudur. Hollanda Pazarlama Enstitüsü'nde (NIMA) Marketing, Bankacılık Enstitüsü (NIBE)'de bankacılık eğitimleri almıştır. Yusuf SEYHAN iki yabancı dil bilmektedir.

Amsterdam T.Garanti Bankası bünyesindeki UGBI' DA Risk analisti ve finansal ürün pazarlamasında, Hollanda'daki Delta LLODT Firmasının desteğiyle, Rotterdam' da FRANCHİSE formülünün pilot uygulamasında çekirdek kadroda yer almıştır. Hızlı tüketim malları konusundaki deneyimini HEİNEKEN BREWERİES NV'de çalışırken kazandı.

Yaratıcılık yönü çok güçlü olan Yusuf SEYHAN, 3D mekanik bulmacalarının patent sahibidir. 3D Mekanik bulmaca tasarımları devam etmekte olup, "NGP"(New Generation Puzzle) adlı bulmaca, tüm dünyada pazarlanmaktadır.

2003 yılından beri Adana'da yaşamaya başladı ve çeşitli sektörlerde satış ve pazarlama yöneticisi ve ürün sorumlusu olarak çalıştı.

Kişisel gelişim yolculuğuna Hollanda' da başlayan Yusuf SEYHAN; NLP Trainer, NLP Master Practitioner, NLP Practitioner, Satış ve Pazarlama, Etkin Hızlı Okuma ve Etkin Sunum Teknikleri, Coaching, Etkin Hızlı Okuma Eğitmenlik eğitimini almıştır.

(N)Asıl Okumam Gerekir Benim?! adlı hızlı okuma ile ilgili kitabı 2010 mayıs ayında piyasaya çıkmış ve 2012 yılında 2. Baskısı yayınlanmıştır.

"Hayal Et Kasabası" adlı kişisel gelişim romanı 2015 yılında okuyucu ile buluşmuştur. Çalışmaları devam etmekte olan iki kitabı yakında yayınlanacaktır.

İyi bir motivatör olan Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı-Yazar Yusuf SEYHAN; Adana NLP bünyesinde Hızlı Okuma, Satış Psikolojisi ve İkna Yöntemleri, Satış ve Pazarlama, Yaratıcı Düşünce, Analitik Düşünce, Etkin İletişim ve Motivasyon konularında seminer vermektedir.