SEYHAN NLP BİREYSEL ve KURUMSAL DANIŞMANLIK

Seyhan NLP; kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda NLP dalında NLP Training (uzmanlık) de vererek bu alanda uzmanlar yetiştirmektedir.

Adana' da "Önce insan memnuniyeti" diyerek yola çıkan insan odaklı firmamız, kuruluşundan bu yana kaliteden ödün vermeden büyüyerek yoluna devam eden lider bir kuruluştur. Bu gelişmesini vizyonuna, misyonuna ve temel değerlerine borçludur. İlk günden bu yana her biri kendi alanında uzman danışmanlarla çalışmış ve işini her zaman amatör bir ruhla ama profesyonelce yapmıştır. Dürüstlük, tutarlılık, güvenilirlik, insanların özelinin gizemini temel ilke edinmiş ve buna her zaman sadık kalmıştır. Bugün de aynı coşku, heyecan ve profesyonellikle çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ: Alanında Adana' nın en güvenilir, işini en iyi yapan, insan memnuniyetini en ön planda tutan bir firma olmak. Dokunduğumuz her insanın hayallerinin hedefe, hedeflerinin gerçeğe dönüşmesine katkıda bulunmak. Bireysel ve kurumsal gelişime etik ve profesyonel kurallar çerçevesinde destek olmak.

MİSYONUMUZ: Var oluş sebebimiz insana kaliteli hizmet sunmak ve onların yaşamlarının her alanında farkındalık uyandırmak ve daha bilinçli toplum olmalarına katkıda bulunmaktır.