GİZEM YILMAZER

GİZEM YILMAZER

İNSAN KAYNAKLARI UZMANI

1990 Adana doğumludur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okuyan Gizem Yılmazer son yılını ise Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü bitirmiştir.

İnsan kaynakları alanında uzmanlık yapma isteğinin temelleri, öğrencilik yıllarında aile işletmesinin personel müdürliğinde görevlendirilmesiyle başlamıştır.

Mezun olduktan sonra, İstanbul merkezli ulusal bir ilaç firmasında Güneydoğu Anadolu bölge sorumlusu olarak çalışmış ve bu süreçte insan kaynakları alanında uzmanlaşmak üzere eğitimler almaya ve kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Almış olduğu eğitimler; İnsan Kaynakları Uzmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı, Cv hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Teknikleri, İşe Alım ve Mülakat Teknikleri Eğitimi, Bordro Uygulamaları, NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, NLP Trainer, EFT (Emotional Freedom Techniques), Diksiyon ve Etkin Konuşma, Beden Dili, Deeksha, NLP ile Evrensel Liderlik Akademisi, Gücün 8 Kaynağı.