PIRIL SÖNMEZ

PIRIL SÖNMEZ,

NLP MASTER TRAINER YAŞAM-ÖGRENCİ-İLİŞKİLER KOÇU

1969 Adana'da doğdu. 17 yıl yurt dışında yaşayan Pırıl Sönmez, ilk ve orta öğrenimini Hollanda' da okudu.

Ç.Ü. Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirdi. 15 yıldır lise ve üniversite seviyesinde İngilizce Öğretmenliği yapmakta ve 4 dil bilmektedir.

Pırıl Sönmez, Uluslar arası NLP Organizasyonları UNLP ve BBNLP acute;nin kayıtlı eğitmenidir. Seyhan NLP Merkezinde NLP Uzman Eğitmeni, EFT Eğitmeni, Yaşam Koçu, Öğrenci Koçu, İlişkiler Koçu olarak bireysel ve kurumsal eğitim çalışmalarına devam etmektedir.

Kişisel Gelişim yolculuğuna 1995 yılında başlayan Pırıl Sönmez; formatörlük, İngilizce Öğretim Teknikleri vb. eğitimler alarak 1998'den bu yana Milli Eğitim Bakanlığının formatör eğitmeni (Trainers Trainer) olarak görev yapmaya başlamıştır.
Bu yolculuğa NLP eğitimleri ile devam eden NLP Master Trainer Pırıl Sönmez, yerli ve yabancı çok farklı ekol eğitmenlerinden aldığı NLP eğitimlerinin Kendi Kültürümüze uyarlanması gerektiği fikrine vardı. Bu konuda hemen harekete geçerek Kültürümüze uyarlanmış-kendilerine özgü bir eğitim biçimi hazırlayarak 2001 yılında NLP eğitimleri vermeye başladı.

Türkiye'nin değişik il ve ilçelerinde çeşitli gruplara, şirketlere, okullara, kurumlara yönelik 1000'in üstünde eğitim ve seminer vererek yaklaşık beş yüz bin kişiye ulaşmıştır.