DEEKSHA (ONENESS AWAKENING) BİRLİОE UYANIŞ

SÜRE: 2 Gün

DEEKSHA (ONENESS AWAKENING) "BİRLİОE UYANIŞ"

EОžİTMEN: Tuba KÜÇÜKAKSU

DEEKSHA; aydınlanmayı amaçlayan ve bu uğurda çalışan akışkan bir enerji frekansıdır. Sanskritçe bir kelime olan Deeksha; kendini adamak, inisiyasyon ve kutsamak anlamına gelir. Aydınlanmaya yarayan bu enerji aynı zamanda şifa için de kullanılıyor. Deeksha=aydınlanmak=birlik bilinci=karşılıksız sevgi ve farkındalık demektir.

Yıllardır üzerimizde taşıdığımız gereksiz yüklerden arınmak, özgürleşmek ve arzuladığınız hayatı yaşamaya başlamak için gerekli güç ve cesaret içinizde mevcut!

ONENESS AWAKENING "BİRLİОžE UYANIŞ" İLE;

Bu iki günlük özel kursta, Birlik Bilincinin ilahi enerjileri ile dolup taşacak, kişisel amp; spritüel gelişiminize yönelik etkisi kanıtlanmış öğreti ve uygulamaları içselleştirip bu ilahi enerjiyi istediğiniz herkese aktarabilmeyi öğreneceksiniz.

Bu muhteşem süreçte,

  • Ailenizle, çocuklarınızla, eşinizle ve yaşanmış, olumsuzluklarla sonuçlanan tüm ilişkilerinizi düzeltmek üzere derin bir süreçten geçeceksiniz, ayrıca çocukluk deneyimlerinizden kaynaklanan negatif kalıpları farkına varıp ortadan kaldıracaksınız,
  • Ruhsal gelişimiz adına içsel bir yolculuğa çıkacak, paylaşacağımız başarı ve mutluluk formüllerini hayata daha kolay geçireceksiniz.
  • Köklü duygusal yüklerinizi tespit edip onlardan özgürleştikten sonra İlahi olan ile deneyiminizi derinleştireceksiniz.
  • Birlik Deneyiminin size yardımcı olarak ilkelerini öğrenerek uygulayacak ve yaşamsal bir ustalık kazanacaksınız
  • Birlik Bilinci enerjisini alarak içinizdeki sonsuz potansiyeli geliştirerek, bunu sevdiklerinizle paylaşmayı öğreneceksiniz.

İki tam günlük süreç; Birlik Üniversitesi Uygulayıcı Eğitmeni Tuba K.Aksu tarafından yürütülmektedir.

*Programın tamamı Türkçe olup gösterilecek bazı videolar orijinal seslendirmeli Türkçe altyazılıdır.

*Katılımcılara seminer sonunda Birlik Üniversitesi'nin uygulayıcı sertifikası verilecektir.

*Çalışma öncesi hafif yiyecekler tüketilmesi, alkol alınmaması, kıyafetlerinizin rahat ve özellikle üst kısım (tercihen beyaz) açık renk olması önerilir.